Dnes na potulkách v Bratislavskom nákupnom centre Aupark, tím Atelier Hlavina natrafil na chodbách na výstavu fotografií Filipa Kuliseva, ktorá trvá od 18.11.2016. Priskorú vianočnú výzdobu na pár chvíľ, na chodbe vystriedali fotografie slovenského profesionálneho fotografa, ktorého meno ste už zaiste niekde započuli. Filip Kulisev svojím objektívom zachytáva najrôznejšie a zároveň jedny z najkrajších miest na svete, a i preto si získal medzinárodné uznanie.

Atelier Hlavina

Medzi elitu svetových fotografov sa Filip Kulisev dostal v roku 2012, jeho fotografie boli súčasťou publikácie International Masters of Photography, ktorú vydalo americké vydavateľstvo špecializujúce sa na vydávanie kníh o svetových umelcoch. Táto kniha je prvou knihou o súčasných fotografoch a všetkých možných žánroch z celého sveta. Najlepšie fotografie z tejto publikácie sa následne ukázali na výstave v Las Vegas, kde bol Filip Kulisev ako jediný Slovák. Filip Kulisev je rovnako držiteľom certifikátu a najvyššieho titulu Master QEP (Qualified European Professional Photographer) ako druhý na svete v kategórii príroda.

Atelier Hlavina

Jeho fotografie zachytávajú veľkolepé prírodné scenérie všetkých kontinentov, svetlo a tieň sú na fotografiách dokonalo vyvážené, precízne technicky spracované a najmä dokonalo komponované. Filip Kulisev na svojich potulkách svetom navštívil obrovské množstvo krajín a miest, dostal množstvo ocenení, zažil kopec neuveriteľných zážitkov. Po svete cestuje so svojou priateľkou, ktorá mu je zároveň manažérkou, asistentkou i kameramankou. Tento pár si naozaj môže povedať, že videl krásy celej našej planéty.

Atelier Hlavina

Pri nákupe vianočných darčekov sa určite na pár chvíľ zastavte v Auparku pri výtvarných stojanoch s fotografiami, zájdite pohľadom do častí našej planéty, ktorú zatiaľ len túžite navštíviť. Ohrejte sa v Polynézií, či ochlaďte na Islande. Alebo Vám, či Vaším blízkym vyberte na Vianoce jednu z fotografií, alebo jednu z kníh, ktoré Filipovi Kulisevovi vyšli, tú poslednú, s názvom Element, dokonca krstil Náš pán prezident Andrej Kiska a môžete si ju zakúpiť na mieste, či už v slovenskom, alebo anglickom jazyku.

Atelier Hlavina

Výstava „Amazing Planet – Filip Kulisev“ v Auparku potrvá už len pár dní, do 29.11.2016, Ateliér Hlavina odporúča!

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *