Nakupujte alebo vystavujte u nás!

Kupujte umenie u nás!

Nezabudnite, že čas pracuje proti nám. Pokiaľ však ide o hodnotné výtvarné diela, tak len v tom prípade, že zbytočne váhame a zbytočne sa podceňujeme a preto vám ponúkame výtvarné diela, ktoré vás obohatia a prostrediu, v ktorom sa odohráva váš súkromný, či pracovný život, dodajú punc neopakovateľnej individuálnosti.

Diela v našej online galérii Atelier Hlavina priebežne aktualizujeme a stále dopĺňame o ďalšie výtvarné diela vhodné do interiéru aj exteriéru, do domov, bytov, kancelárií, firemných reprezentačných priestorov, záhrad a parkov. Ponúkame široký sortiment výtvarného umenia, ktoré má schopnosť zvyšovať pozitívny dojem z interiéru vášho domova, alebo priestorov vašej firmy vo variabilite, ktorá vyhovuje veľkosti vášho priestoru a veľkosti vášho rozpočtu. Komplexnosť našej ponuky v sebe zahŕňa rozsiahlu škálu cenových ponúk, vrátane exkluzívnych akvizícií rešpektujúcich vaše preferencie či možnosti. To treba chápať tak, že ponúkame originálne umenie, ktoré môže byť skvelou investíciou, môžete tak dosiahnuť zhodnotenie vašich priestorov a v dlhšom horizonte aj vašich financií.

Základným kritériom nášho výberu je pôvodnosť a individuálnosť s pridanou hodnotou prívetivej komunikatívnosti – obohacujúcej, inšpiratívnej a odolávajúcej pominuteľnosti prvých dojmov. Ponúkame nákup umenia, ktoré nemá len ambíciu tvoriť doplnok interiéru, ale môže byť súčasťou vami tvorenej zbierky vznikajúcej pre vašu zberateľskú vášeň a zároveň časom zhodnotí vaše investície.

Stránka www.atelierhlavina.sk je online galéria, kde môžete výtvarné umenie nielen obdivovať ale aj nakupovať a to kedykoľvek máte čas a chuť  každý deň 24 hodín denne. Nájdete tu umelecky hodnotné výtvarné diela dotvárajúce každý interiér. V spojení s naším poradenstvom urobia z vášho príbytku, či firmy štýlový priestor aj bez stavebných úprav.

Atelier Hlavina - Predaj Umenia Online
Atelier Hlavina - Autorská Online Galéria

Prezentujte svoje diela online!

Stránka našej online galérie www.atelierhlavina.sk je platformou pre umelcov (a to pre umelcov mladých, začínajúcich ako aj pre tých, ktorých tvorba už získala širší ohlas na rôznych umeleckých fórach) pre prezentáciu a predaj ich diel.

Každý umelec, s ktorým nadviažeme spoluprácu  má u nás vytvorenú vlastnú galériu, v ktorej sú jeho diela dlhodobo a kultivovane prezentované. Umelci môžu rovnako počítať aj s možnosťou využitia predaja cez našu stránku, postaráme sa o propagáciu aj marketing.

V našej online galérii Atelier Hlavina volíme virtuálnu formu prezentácie pretože táto umožní každému záujemcovi prezerať si vystavované diela z pohodlia vlastných  internetových prehliadačov. Čo má viacero výhod ale hlavne táto forma prezentácie výtvarného umenia nikoho nediskriminuje otváracími hodinami, časovým obmedzením tematickej alebo autorskej výstavy, či pozvánkou na exkluzívnu vernisáž.