Vernisáž ODRAZY (foto/video)

Slávnostná vernisáž výstavy obrazov Pavla Hammela – ODRAZY, sa konala 29. apríla 2016 o 17:00 hodine v Sklenenom pavilóne parku Kaštieľa Čereňany. Súčasťou vernisáže bol minirecitál autora. O raut po vernisáži sa postarala reštaurácia Afrodita – Kaštieľ Čereňany. V rámci vernisáže sa uskutočnil aj benefičný predaj obrazu, ktorý autor, spolu s galériou Atelier Hlavina, venoval v prospech neziskovej organizácie Plamienok. Z každého ďalšieho predaného obrazu venuje galéria Atelier Hlavina tejto organizácii 5% z jeho ceny.

Nezisková organizácia Plamienok je detský mobilný hospic, ktorý ponúka nevyliečiteľne chorým deťom možnosť prežiť život v kruhu svojich najbližších. Pracovníci z Plamienku navštevujú deti v terminálnom štádiu choroby priamo doma, poskytujú im 24 hodín denne a bezplatne paliatívnu liečbu a starostlivosť v domácom prostredí. Sprevádzajú dieťa, jeho rodičov a súrodencov po jednej z najťažších ciest na akej sa môžu ocitnúť…

Atelier Hlavina

Budem veľmi rada, ak si nájdete čas a stretneme sa pri pekných obrazoch v krásnom prostredí parku Kaštieľa v Čereňanoch. Obrazy majú svoje miesto v Sklenenom pavilóne, kde vynikne ich pestrá krása v čistom, plnom dennom svetle, ktoré prúdi do priestoru priamo cez sklenené steny a strop, ani kúsok múru nehatí svetlu vstupovať k vystaveným dielam.

Výstava trvá do 21.5.2016, otvorená je denne okrem nedele od 13:00 do 18:00.

A nezabúdajme, že:
Autormi fotiek sú pán Igor Králik a pán Peter Holák
Autorom videa je Adam Lisý

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *